FAQ Category: Obecné otázky

Jaké jsou podmínky použití dokumentů, vzorů a obecně obsahu webu?

Kompletní podmínky použití obsahu a ochrany soukromí si prosím přečtěte zde. Obecně platí, že pro neziskový sektor jsou veškeré naše materiály zdarma. U všech ostatních záleží na domluvě, jsme a budeme velmi vstřícní.  

V jakém intervalu přidávate příspěvky?

Příspěvky přidáváme v různých intervalech, neboť tento projekt není naše jediná starost a práce, a proto se snažíme vydávat a sepisovat příběhy, alespoň 1x do týdne. Přes svátky se snažíme vytvářet příspěvky minimálně, abychom nenarušili význám a poklidnou atmosféru svátků.

Považujete se za bulvár nebo kritickou skupinu?

Nejsme ani jedno, jsme pouze skupina lidí, která se nebojí říct svůj názor na to, co se nám samotným nelíbí. Veškeré naše příspěvky jsou spojené, jak s naším svobodným názorem, tak i s cílem, který má jasný úkol vyřešit již zmiňované problémy, ke kterým se máte možnost dočíst v naších jednotlivích příspěvcích.

Co je to saveesport.cz

Internetový portál saveesport, jako takový, je tvořen úzkou skupinou lidí, jenž se snaží změnit dění a přístup jednotlivých teamu a organizací v eSportovém odvětví, jak u nás v Česku, tak i na Slovensku.